Laimėjimo atsiėmimas

Kaip atsiimti laimėjimą?

Dėl kiekvieno laimėjimo atsiėmimo žaidėjas privalo kreiptis ne vėliau kaip per 30 dienų nuo bilieto įsigijimo dienos. Kiekvienas žaidėjas pats yra atsakingas dėl jam priklausančio laimėjimo pareikalavimo per nustatytą terminą.

Norėdamas atsiimti laimėjimą, žaidėjas privalo turėti laimingo bilieto išrašą, kuris, išmokėjus laimėjimą, iš žaidėjo yra paimamas.

Nustačius, kad žaidėjo bilietas yra laimingas, laimėjimai yra išmokami tokia tvarka:

  • Laimėjimai iki 1000 eurų, žaidėjo prašymu, yra išmokami grynaisiais pinigais per loterijos terminalą.
  • Laimėjimai, kurie yra lygūs 1000 eurų ir didesni, yra išmokami žaidėjui, kuris pateikia prašymą bet kurioje platinimo vietoje arba MB "Euporija" buveinėje.
  • Laimėjimai pagal bilietų išrašus yra išmokami ne vėliau kaip per 20 kalendorinių dienų nuo kreipimosi dėl laimėjimo išmokėjimo. Paprastai laimėjimai išmokami nedelsiant.
  • Laimėjimai, kurie neviršija 1500 eurų, žaidėjo prašymu yra išmokami grynaisiais pinigais, o kurie viršija 1500 eurų, išmokami tik išrašant banko čekį arba pervedami į žaidėjo nurodytą sąskaitą kredito įstaigoje.

Laimėtojas asmeniškai atsako už bet kokius jam taikomus Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytus mokesčius, rinkliavas ar privalomus mokėjimus, susijusius su loterijomis.

Jei žaidėjas kreipiasi dėl laimėjimo išmokėjimo pagal bilieto išrašą, kuris nėra galiojantis, ir jei laimingo bilieto išrašas ar jo prašymas dėl tam tikrų priežasčių yra negaliojantis, žaidėjui pinigai nėra išmokami ir jis apie tai yra informuojamas tokiu pačiu būdu, kuriuo buvo kreiptasi dėl laimėjimo išmokėjimo.

Dėl laimėjimų išmokėjimo galima kreiptis į bet kurią platinimo vietą arba į MB "Euporija" būstinę. Prieš atvykstant į MB "Euporija" būstinę, būtina išankstinė registracija darbo valandomis telefonu: +370 683 90646.

 


Laisvės pr. 60-1107, Vilnius

+370 683 90646

Licencijos numeris 000019
Įm. k. 304050480